• Czeski
  • Niemiecki
Imieniny: Haliszki, Lody i Przybysława
niedziela, 22 października 2017
Wykaz organizacji pozarządowych - "mapa aktywności"

Mapa aktywności organizacji pozarządowych współpracujących z Miastem Wałbrzych

Mapa aktywności organizacji pozarządowych stanowi zbiór informacji o działających na terenie Miasta Wałbrzycha i współpracujących z miastem organizacjach pozarządowych.

Jej stworzenie miało na celu systematyczne przekazywanie mieszkańcom miasta Wałbrzycha oraz innym osobom zainteresowanym działalnością pożytku publicznego aktualnych informacji o organizacjach pozarządowych działających na naszym terenie i na rzecz naszych mieszkańców.

W "mapie aktywności" udostępnione zostały informacje dotyczące organizacji pozarządowych współpracujących z Gminą Wałbrzych w różnych zakresach. Informacje te pochodzą zarówno z ankiet informacyjnych nadesłanych przez organizacje jak również z innych dostępnych źródeł.

Jeżeli zauważyliście Państwo, że dane umieszczone na tej stronie uległy zmianie lub należy je uzupełnić - proszę o wypełnienie ankiety informacyjnej znajdujących się poniżej i przesłanie jej na adres: b.czupryn@um.walbrzych.pl , tel. 74/66-55-157

Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter