• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Anety, Lecha i Leona
czwartek, 20 lutego 2020
05.09.2016
Portal Interesanta
INFORMACJA

Informujemy o kolejnej rozbudowie serwisu WebEWID, tym razem dedykowanej interesantom. Portal Interesanta zapewni bezpieczną wymianę informacji pomiędzy urzędem a mieszkańcami.

Korzystanie z tej serwerowej aplikacji internetowej umożliwi zamawianie dokumentów i danych geodezyjnych z Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego dotyczących wyłącznie obszaru miasta Wałbrzycha.

Aplikacja ta jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej:

www.gis.walbrzych.pl

Użytkownikiem Portalu Interesanta może zostać każdy kto dokona rejestracji z poziomu platformy e-usług

lub złoży wypełniony wniosek o założenie konta (wzór wniosku w załączeniu) w Biurze Geodezji, Kartografii i Katastru Nieruchomości Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu przy ul. Jana Matejki 2, pok. 1, parter.

Po dokonaniu weryfikacji wnioskodawca otrzyma login oraz hasło do portalu. Po zalogowaniu możliwe jest zamawianie dokumentów i danych z PZGiK (w załączeniu wykaz dostępnych materiałów),

pobranie dokumentu obliczenia opłaty, dokonanie płatności oraz pobranie dokumentów w formie elektronicznej.

UWAGA !!!

Aby zakupić WYPISY I WYRYSY Z OPERATU EWIDENCYJNEGO (tabela 11 cennika) należy złożyć odrębne zamówienie.

Po odbiór zamówienia (dokumentów w formie nieelektronicznej), realizowanego przez interesanta, należy udać się osobiście do Biura Geodezji, Kartografii i Katastru Nieruchomości Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu ul. Jana Matejki 2, pok. 4, parter.

Płatności można dokonywać w kasie urzędu, przelewem lub za pomocą płatności on-line.
W serwisie WebEWID została uruchomiona usługa płatności elektronicznych PayByNet firmy KIR S.A., która zapewnia zautomatyzowanie obsługi składanych zamówień poprzez portal.

Płatności mogą dokonywać zarówno użytkownicy kart płatniczych Visa i MasterCard, jak i posiadacze kont bankowych w wybranych bankach.

Zapraszamy do korzystania z e-usług pod adresem: www.gis.walbrzych.pl

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter